Female Results
4x200 Relay | |||
---|---|---|---|
Place | School | Mark | |
1 | Beckley-Stratton | 1:59.70 | |
Amiya Burks, Camryn Burks, Lataja Creasey, Gyanna King | |||
2 | Shady Spring Middle School A | 2:03.55 | |
Lilian Hatfield, Aniston Lilly, Reece Keffer, Rhiannon Adkins | |||
3 | Eastern Greenbrier Middle A | 2:04.74 | |
Alyson Mcmanamay, Peyton Barker, Audria Potter, Kristin Williams | |||
4 | St. Francis de Sales | 2:07.09 | |
Sophie Saddler, Mary Kathryn Cummings, Madalynn Lanna, Salia Harris | |||
5 | Summersville Middle School Tra | 2:09.80 | |
Olivia Stone, Mason Stone, Sarah Bailes, Alyssa Simmons | |||
6 | Trap Hill Girls A | 2:09.94 | |
Amara Green, Alisa Tiller, Jayden Massey, Arianna Richardson | |||
7 | Park Middle School | 2:11.67 | |
Amber Bartlett, Olivia Ritch, Mary Dibenedetti, Ally Arthur | |||
8 | Pikeview Middle School | 2:13.59 | |
Katie Begley, Lauren Curry, Maddy Kinzer, Marie Medina | |||
9 | Beckley-Stratton | 2:13.87 | |
Jayden Harbison, Eiryana Jones, Kaleinah Walton, Shayla Wingrove | |||
10 | Eastern Greenbrier Middle | 2:18.64 | |
Kyaf Barb, Olivia Sams, Grace Boettner, Addison Cook | |||
11 | McKinley Middle School A | 2:21.39 | |
Jaelyn Pauley, Shayla Montgomery, Emma Jean Fain, Laynie Binion | |||
12 | Trap Hill Girls B | 2:23.08 | |
Alana Sloan, Aleah Tiller, Madison Ullman, Paige Westfall | |||
13 | Shady Spring Middle School B | 2:24.54 | |
Madeline Adkins, Allison Fitzwater, Olivia Withrow, Isabella Tollivar | |||
14 | Independence Girls | 2:30.05 | |
Leslie Hughes, Emalee Smith, Mcmillion Kari, Elizabeth Williams |
Male Results
4x200 Relay - Finals | |||||
---|---|---|---|---|---|
Place | School | Mark | |||
1 | Beckley-Stratton | 1:53.21 | |||
Daniel Walling, James Mitchell, Elijah Redfern, Ryan Elswick | |||||
2 | Egms Boys Track A | 1:54.34 | |||
Jaiden Hollinghead, Nick White, Cedric Allder, Trey Reed | |||||
3 | Summersville Middle School Tra | 1:56.41 | |||
Bryson Lee, Tj Johnson, Clayton Lee, Dawson Brown (8th) | |||||
4 | Independence Boys | 1:58.17 | |||
Jordan Harvey, Brian Blankenship, Brady Rodgers, Eli Williams | |||||
5 | Park Middle School | 2:00.68 | |||
Caiden Wallace, Robert Shirey, Christian Stewart, Jj Bailes | |||||
6 | Shady Spring Middle School A | 2:02.42 | |||
Daniel Withrow, Tyler Mackey, Hunter Davis, Timmy Powers | |||||
7 | Egms Boys Track B | 2:05.77 | |||
Abraham Wickline, James Tilley, Dawson Trusty, Elias White | |||||
8 | Fayetteville Middle School | 2:07.61 | |||
Christian Pennington, Matthew Yarber, Daniel Asbury, Garrett Johnson | |||||
9 | St. Francis de Sales | 2:08.05 | |||
Mohammad Hamo, Benjamin Shrader, Mikey Camarillo, Thomas Spencer | |||||
10 | McKinley Middle School A | 2:08.47 | |||
Vito Graziano, Andrew Thomas, Jacob Shanklin, Eli Littlejohn | |||||
11 | Pikeview Middle School | 2:10.24 | |||
Jacob Coy, Gavin Church, Michael O'sullivan, Owen Farmer | |||||
12 | Beckley-Stratton | 2:18.68 | |||
Gabriel Kidd, Jacias Hinton, Jacob Meadows, Evan Honaker | |||||
13 | Park Middle School "b" team | 2:19.19 | |||
Dylan Bryant, Bryce Ford, Ayden Stafford, Drew Fitzwater | |||||
14 | Shady Spring Middle School B | 2:42.92 | |||
Maddox Clark, James Tully, Caleb Carver, Aiden Mays |