Female Results
1600 Results - Finals | |||||
---|---|---|---|---|---|
Place | Name | Mark | |||
1 |
Erin O'sullivan PikeView Middle School |
5:49.01 | |||
2 |
Caroline Light Eastern Greenbrier A |
6:00.04 | |||
3 |
Alex Humphrey Park A |
6:05.13 | |||
4 |
Britney Cochran Baileysville |
6:14.65 | |||
5 |
Madeline Sarrett Beckley-StrattonA |
6:25.26 | |||
6 |
Angel Tombs Beckley-StrattonA |
6:47.31 | |||
7 |
Faith Lipscomb Summersville |
6:50.10 | |||
8 |
Sarah Hughes Collins |
6:54.49 | |||
9 |
Emily Barr Summersville |
6:58.86 | |||
10 |
Katherine Webb Pikeview Middle Girls B Team |
6:59.64 | |||
11 |
Soren Tyree Summersville |
7:01.58 | |||
12 |
Caroline Holliday Park A |
7:01.87 | |||
13 |
Lexi Christian Princeton Middle School |
7:02.19 | |||
14 |
Tori Parks Eastern Greenbrier A |
7:13.72 | |||
15 |
Emma Kesterson Eastern Greenbrier A |
7:19.36 | |||
16 |
Jillian Hager PikeView Middle School |
7:21.54 | |||
17 |
Meghan Mccalister Eastern Greenbrier A |
7:22.32 | |||
18 |
Andrea Graham Princeton Middle School |
7:22.70 | |||
19 |
Alexis Clark Shady Spring A |
7:29.19 | |||
20 |
Elly Withrow Beckley-StrattonA |
7:39.31 | |||
21 |
Ava Jasperse Eastern Greenbrier A |
7:44.98 | |||
22 |
Annaliese Tolbert Pikeview Middle Girls B Team |
7:45.29 | |||
23 |
Sabine Rose Richwood |
7:50.55 | |||
24 |
Lauren Keffer Richwood |
8:03.69 | |||
25 |
Andrea Blankenship Princeton Middle School |
8:06.38 | |||
26 |
Kendra Buck Richwood |
8:08.67 | |||
27 |
Sydney Benchaabane Pikeview Middle Girls B Team |
11:33.36 |
Male Results
1600 Results - Finals | |||||
---|---|---|---|---|---|
Place | Name | Mark | |||
1 | Jonah Stevens Beckley Stratton A |
5:09.91 | |||
2 | Michael Mcgee Richwood |
5:13.15 | |||
3 | Gage Damewood PikeView Middle School |
5:39.36 | |||
4 | Skylar Ricottilli Park Middle School A |
5:44.21 | |||
5 | Kayden Taylor Shady Spring A |
5:49.93 | |||
6 | Malachi Crews Eastern Greenbrier A |
5:49.99 | |||
7 | Levi Brake Summersville |
5:55.04 | |||
8 | Logan Kelbaugh Summersville |
6:07.08 | |||
9 | Matthew Cary Princeton Middle School |
6:09.77 | |||
10 | Tony Clacker Collins |
6:14.24 | |||
11 | James Owens Park Middle School A |
6:23.46 | |||
12 | Lance Howland Beckley Stratton A |
6:25.22 | |||
13 | Jackson Ball PikeView Middle School |
6:31.19 | |||
14 | Marquel Gordon Eastern Greenbrier A |
6:32.55 | |||
15 | Danny Smith Independence A |
6:33.66 | |||
16 | Caleb Mcclanahan Beckley Stratton A |
6:39.74 | |||
17 | Hunter White Baileysville |
6:39.75 | |||
18 | Kain Bowyer Eastern Greenbrier B |
6:45.24 | |||
19 | Matthew Cook Eastern Greenbrier B |
7:14.09 | |||
20 | Alex Patton PikeView Middle School |
7:17.21 | |||
21 | Zach Crowder Richwood |
7:28.06 | |||
22 | Owen Vogleson Eastern Greenbrier A |
7:30.96 |