Female Results
Shot Put Results - Finals | |||||
---|---|---|---|---|---|
Place | Name | Mark | |||
1 |
Kinzey Martin Summers County |
30-11.00 | |||
2 |
Madison Miller Woodrow Wilson |
30-00.00 | |||
3 |
Apollonia Turrisi Wyoming East High School |
28-01.00 | |||
4 |
Aaliyah Manns Woodrow Wilson |
27-08.00 | |||
5 |
Recei Perry Woodrow Wilson |
26-10.00 | |||
6 |
Alma Bishop Wyoming East High School |
26-09.00 | |||
7 |
Emily Graham Wyoming East High School |
26-08.00 | |||
8 |
Madison Peck Woodrow Wilson |
26-03.00 | |||
9 |
Sirena Bennett Shady Springs |
26-01.00 | |||
10 |
Tempyss Turner Greenbrier East |
25-07.00 | |||
11 |
Madyson Redden Westside High School |
24-06.00 | |||
12 |
Katelyn Cambell Woodrow Wilson |
23-00.00 | |||
12 |
Kelsey Nelson Wyoming East High School |
23-00.00 | |||
14 |
Makayla Mickey Woodrow Wilson |
22-09.00 | |||
15 |
Olivia Kelly PikeView High School |
22-05.00 | |||
16 |
Hailey Quesenberry Shady Springs |
22-01.00 | |||
17 |
Allison Ball Shady Springs |
20-08.00 | |||
18 |
Miranda Birchfield Shady Springs |
20-03.00 | |||
19 |
Cassandra Collins PikeView High School |
19-01.00 | |||
20 |
Kelly Hanson Greenbrier East |
19-00.00 | |||
21 |
Kacie Lester Westside High School |
18-07.00 | |||
22 |
Allison Cassell Westside High School |
17-08.00 | |||
23 |
Maura Mcghee George Washington High School |
17-02.00 | |||
24 |
Kinley Ferguson Greenbrier East B |
16-03.00 | |||
25 |
Chris Scronce Greenbrier East B |
15-10.00 | |||
26 |
Alex Chandler PikeView High School |
14-00.00 | |||
27 |
Kayla Buckmaster Greenbrier East B |
11-05.00 |
Male Results
Shot Put Results - Finals | |||||
---|---|---|---|---|---|
Place | Name | Mark | |||
1 | Brandon Maddy Summers County |
42-05.00 | |||
2 | Justin Mullins Wyoming East High School |
38-04.00 | |||
3 | Austin Stover Shady Springs |
37-09.00 | |||
4 | Matt Kincaid George Washington High School |
36-10.00 | |||
5 | Tucker Bennett Summers County |
36-04.00 | |||
6 | Kenyan Moore Woodrow Wilson |
36-02.00 | |||
7 | Garrett Runion Shady Springs |
35-01.00 | |||
8 | Clinton Lester Wyoming East High School |
34-10.00 | |||
9 | Wyatt Bunderson George Washington High School |
34-04.00 | |||
10 | Rob Hageboeck George Washington High School |
34-00.00 | |||
11 | Michael Armes Woodrow Wilson |
33-08.00 | |||
12 | Micheal Cline Westside High School |
32-09.00 | |||
13 | Michael Elkins Wyoming East High School |
32-05.00 | |||
14 | Lance Richmond Woodrow Wilson |
32-03.00 | |||
15 | Aidan Collier George Washington High School |
31-11.00 | |||
16 | Luke Campbell George Washington High School |
31-08.00 | |||
17 | David Lester Summers County |
31-06.00 | |||
18 | Jared Harper Shady Springs |
30-05.00 | |||
19 | Joseph Watson Wyoming East High School |
30-04.00 | |||
20 | Jaron Sims Woodrow Wilson |
30-03.00 | |||
21 | Bruce Humphreys Greenbrier East B |
29-07.00 | |||
21 | Hunter White Westside High School |
29-07.00 | |||
23 | Holden Briant George Washington High School |
29-04.00 | |||
24 | Christian Ross Wyoming East High School |
28-01.00 | |||
25 | Jesse Richmond Summers County |
26-01.00 | |||
26 | Chris Stracener Summers County |
23-10.00 | |||
27 | Jacob Bess Shady Springs |
20-05.00 |